середа, 30 серпня 2017 р.

День села "Сасово-755"           20 серпня   громада села Сасово урочисто відмітила  755 річчя першої згадки про село. Святкування  дня Села відбулось на центральній площі села, де  була розгорнута тематично оформлена сцена, виставка вишиванок і книг  «Моє село-моя маленька Батьківщина». Перед початком урочистої частини  відбулися спортивні змагання з армреслінгу. Переможці були нагороджені медалями та грамотами.
        В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.
      Вітати учасників свята приїхав   представник райдержадміністрації Продан Юрій Юрійович, який вручив грамоти: А. Комару - підприємцю, М. Комару-  колишньому  сільському голові, М. Брилі- мати-героїні, Р. Бідзілі-  майстру спорту України по армреслінгу та М. Горнецкі – секретарю  сільської ради.
  Ведучі свята- бібліотекар В. Семак та директор БК Т. Кородай   для привітання односельців запросили на сцену Сасівського сільського голову Василя Юрієвича Клюсу  вручивши йому запашний коровай. Він щиро привітав односельців зі святом, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Сільський голова разом з секретарем виконкому вручив грамоти активним жителям села. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. На урочистості запрошено 32 учасників  АТО, пам'ять загиблих героїв вшановано хвилиною мовчанням.
 Концертну програму розпочали наймолодші учасники свята—вихованці дитячого садка.
  На свято був запрошений «Сасівський соловейко»- Народний артист України Петро Матій. У його виконанні звучали прекрасні українські  та закарпатські пісні. Радував сасівчан співом  і Виноградівський самодіяльний хор працівників культури та любителів хорового співу.
  Аматори сцени дарували присутнім свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій. Музичні та співочі таланти продемонстрували Вероніка Пелехач та  сестри-близнючки Анастасія та Александра Носок.
 З літературно-музичною композицією «З Україною в серці» виступили учасники клубу за інтересами "Дивосвіт", який діє при  бібліотеці філії с. Сасово.
 Гурт з Ужгорода «Весілля Карпат» продовжив свято. Під музику і пісні якого, сасівчани танцювали до самого ранку.
 Всі присутні на святі мали змогу безкоштовно  поласувати «бограчем» якого впродовж свята було «продегустовано» близько сто літрів .
  Щира подяка всім, хто долучився до організації  і проведення цього чудового свята:  сільському голові, депутатам, членам виконкому, активістам села та фермерським господарствам .


                                  
  
         


Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації